-
Відкриті торги
-
КЕП
Цілодобова охорона території
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
b3bd92c987f14c26abb8116716a0c9e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-003766-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
×
-
Код ЄДРПОУ:
19408382
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Капітанівка, вул. Соборна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
×
-
Код ЄДРПОУ:
19408382
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Капітанівка, вул. Соборна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цілодобова охорона території
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.12.2021 12:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума500 000.00 UAH