-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-005788-b
Дана закупівля здійснюється відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: після укладення договору про закупівлю в результаті відкритих торгів (UA-2021-06-11-002478-c) виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної закупівлі.
Завершена
411 562.00
UAH без ПДВ
Номер:
759dcd6c636d472e9010c603917d4978
Внутрішній номер закупівлі:
13434949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-005788-b
Замовник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурська Наталія Іванівна +380326120312 dpb-nr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
411 562.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Опис«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
81652, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, проспект Шевченка від буд. №18 до буд. №26
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773316650
-
Контактна особа:
ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ 0979075625
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул.Київська, буд.16
Ціна пропозиції
411 562.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 14:06
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c0aefa4e39149cfb8d8cc742278fbd5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-005788-b-a1
Постачальник:
ФОП ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773316650
-
Контактна особа:
ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ 0979075625
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул.Київська, буд.16
Номер договору:
7/12
Сума договору:
384 601.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
23.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний