-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
Оголошено тендер
411 562.00
UAH
Номер:
926c849b9f204f50a0cdfc9ac136eed4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-24-004078-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
411 562.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
Примітки:
Дана закупівля здійснюється відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: після укладення договору про закупівлю в результаті відкритих торгів (UA-2021-06-11-002478-c) виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.12.2021 12:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області (коригування)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума228 294.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбласний бюджет
Сума183 268.00 UAH