-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників (Харківське відділення)
Тендер Prozorro UA-2017-10-18-001782-a
Завершена
32 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 323.04 UAH
мін. крок: 1% або 323.04 UAH
Номер:
5c785cd966e24319a3c60f9ff2a44d0e
Внутрішній номер закупівлі:
1341360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-18-001782-a
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Іван Сергійович +38 (044) 445 29 02 ikoval@sw.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
32 304.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
323.04 UAH
Період уточнення:
18.10.2017 16:47 - 23.10.2017 21:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2017 16:47 - 02.11.2017 20:00
Аукціон:
03.11.2017 12:18 - 03.11.2017 12:39
Період кваліфікації:
03.11.2017 12:39 - 07.11.2017 16:36
Період завантаження договору:
07.11.2017 16:35 - 27.11.2017 16:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників ВВК-3,5 (ОУ-5)
Кількість
57 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників ВП-6 (ОП- 6)
Кількість
71 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФаiрГруп
Оскарження: 03.11.2017 12:39 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895596
-
Контактна особа:
Кузнецов Станислав Валериевич +380502566647 Ksv@firegroup.com.ua http://firegroup.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днiпропетровськ, Вул.Ударников 27а
Оскарження: 03.11.2017 12:39 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
12 441.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 441.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2017 16:35
Документи
21
Скарги
1
ТОВ "Технорма"
Оскарження: 07.11.2017 16:35 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34525137
-
Контактна особа:
Инна Стешенко +380508579624 tovtehnorma@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Киев, вул. Цитадельна 7
Оскарження: 07.11.2017 16:35 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
22 052.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 052.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 16:36
Документи
44
Скарги
1
Контракти
Номер:
c09921a2472d4db191e3e9d5289af114
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-18-001782-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Технорма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34525137
-
Контактна особа:
Инна Стешенко +380508579624 tovtehnorma@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Киев, вул. Цитадельна 7
Номер договору:
ВП "ХВ" ГІОЦ 17/17
Сума договору:
22 052.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний