-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників (Харківське відділення)
22 052.28
UAH з ПДВ
Номер:
c09921a2472d4db191e3e9d5289af114
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-18-001782-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Технорма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34525137
-
Контактна особа:
Инна Стешенко +380508579624 tovtehnorma@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Киев, вул. Цитадельна 7
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
ВП "ХВ" ГІОЦ 17/17
Дата підписання:
20.11.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
22 052.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 052.28 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників ВВК-3,5 (ОУ-5)
Кількість
57 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
послуги з ремонту, технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників ВП-6 (ОП- 6)
Кількість
71 послуга
Період постачання
до 31.12.2017