• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Однолотова
  • КЕП

Бригадні автомобілі для ОВБ

Закупівля здійснюється за власні кошти Замовника на виконання п.6.2.3 «Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2022р.»

Завершена

7 639 922.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 199.61 UAH
Номер: 0d597d84ac7f478e85fd3051fdcadf84
Внутрішній номер закупівлі: 13402451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-23-004078-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Булина Михайло +380312630101 cp01@uz.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 639 922.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.12.2021 15:27 - 14.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2021 15:27 - 24.01.2022 09:00
Період прекваліфікації: 24.01.2022 09:00 - 31.01.2022 00:00
Аукціон: 31.01.2022 15:13 - 31.01.2022 15:36
Період кваліфікації: 31.01.2022 15:36 - 04.02.2022 15:42
Період завантаження договору: 04.02.2022 15:42 - 24.02.2022 15:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 639 922.00 Бригадні автомобілі для ОВБ