-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Бригадні автомобілі для ОВБ (8 шт.)
Оголошено тендер
7 639 922.00
UAH
Номер:
9e3414cb0fc64ab09640401cfd905cb8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-23-003860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 639 922.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бригадні автомобілі для ОВБ (8 шт.)
Примітки:
Закупівля здійснюється за власні кошти Замовника на виконання п.6.2.3 «Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2022р.»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
23.12.2021 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 639 922.00 UAH