-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-013098-c
з урахуванням розподілу та передачею на січень-грудень 2022 року
Торги не відбулися
273 198.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 393.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 393.31 UAH
Номер:
aa241b9a759644668a5c15b1eb7a2e1a
Внутрішній номер закупівлі:
13399609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-23-013098-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 198.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 393.31 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 14:51 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2021 14:51 - 08.01.2022 14:42
Аукціон:
з 10.01.2022 13:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
49400 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49050, м. Дніпро, вул.Ярославська, 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015, +380989621232 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
253 422.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 422.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
117
Скарги
0