-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
273 198.00
UAH
Номер:
795732d27c9e42df9384014aa55cb433
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-23-012637-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 198.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
з урахуванням розподілу та передачею на січень-грудень 2022 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
23.12.2021 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
49400 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума273 198.00 UAH