• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік (ДК 021:2015 – 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, мають бути викладені українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками, можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою бюро перекладів та/або з перекладом українською мовою з нотаріальним засвідченням підпису перекладача, якщо інше не передбачено цією тендерною документацією. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, можуть бути викладені мовою їх загально прийнятого застосування (англійська, російська, німецька тощо). Вид забезпечення тендерних пропозицій: має бути надане у формі електронної банківської гарантії з накладенням кваліфікованого(их) електронного(их) підпису(ів) уповноваженої особи гаранту (далі-банк-гарант) та кваліфікованої електронної печатки (у разі наявності) відповідно до вимог діючого законодавства.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 90 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Умови повернення та не повернення забезпечення тендерної пропозиції відповідно до статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі». Детальні умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в п. 2 та 3 розділу ІІІ тендерної документації. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень: відкриті торги. Застосовані критерії оцінки: Єдиним критерієм оцінки пропозицій на дану закупівлю є ціна– 100%.

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер: 2637268767cf4954a6a116470192ee2e
Внутрішній номер закупівлі: 13367983
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-22-009098-b   
Замовник: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Контактна особа: Зайченко Марина Григорівна 380444580520 kievgorsvet_z@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 10 000.00 UAH
Період уточнення: 22.12.2021 16:40 - 31.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2021 16:40 - 10.01.2022 14:00
Аукціон: 11.01.2022 11:26 - 11.01.2022 12:01
Період кваліфікації: 11.01.2022 12:01 - 19.01.2022 11:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік
Код ДК 021:2015: 79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.02.2022
Місце постачання 03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Машинобудівна, 40. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА"КАУПЕРВУД"

Оскарження: 17.01.2022 16:17 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 335 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.01.2022 16:17
Відповіді на вимоги 11
Документи 36
Скарги 0
ТОВ "СТАНДАРТ-АУДИТ"

Оскарження: 19.01.2022 11:39 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 385 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2022 11:39
Відповіді на вимоги 11
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "КРОУ ЕРФОЛЬГ УКРАЇНА"

Оскарження: 19.01.2022 11:45 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 395 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2022 11:45
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖІ ПІ ЕЙ УКРАЇНА"

Оскарження: 19.01.2022 11:53 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2022 11:53
Відповіді на вимоги 11
Документи 30
Скарги 0