• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 29bd96012fa44081b131191f26d1720a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-22-020985-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Замовник: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік
Примітки: РІЧНИЙ ПЛАН 1) найменування замовника: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» 2) місцезнаходження замовника: 03680, м. Київ, вул. Машинобудівна, 40 3) ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, 03360905 4) категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону; 5) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік (ДК 021:2015 – 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги) 6) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 400 000,00 (Чотириста тисяч грн. 00 коп.) грн. з ПДВ 7) код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2610 8) вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень: відкриті торги 9) орієнтовний початок проведення: грудень 2021 року 10) застосування рамкової угоди – не застосовується 11) На виконання пункту 14 порядку розміщення інформації про публічні закупівлі від 11.06.2020 №1082 зазначаємо назви та коди згідно з Єдиним закупівельним словником товару кожної номернклатурної позиції предмета закупівлі: Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2021 рік - ДК 021:2015 – 79212400-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.12.2021 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH