• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.

Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821.• Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.• Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.

Торги не відбулися

900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер: 83c991a894184c418e29d412e94e20db
Внутрішній номер закупівлі: 13359234
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-22-006403-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ходорчук Оксана Валеріївна 380684935080 tenderingfinn_o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 500.00 UAH
Період уточнення: 22.12.2021 14:43 - 28.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2021 14:43 - 07.01.2022 16:00
Аукціон: з 10.01.2022 12:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 150000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
Початкова пропозиція 894 311.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
894 311.78 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0