• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: a51426244a984cbab1581909e8b77579
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-22-003143-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.
Примітки: Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 22.12.2021 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 150000 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума900 000.00 UAH