-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Редуктор СП-202/63М
Тендер Prozorro UA-2021-12-22-006316-c
Торги не відбулися
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
8aed7730591544aa811bc74c8a7cb7b6
Внутрішній номер закупівлі:
13348121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-22-006316-c
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Якимець +380506060957 lisugoltender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2021 11:32 - 28.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2021 11:32 - 07.01.2022 00:00
Аукціон:
з 10.01.2022 14:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Редуктор СП-202/63М
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022