-
Відкриті торги
-
КЕП
Редуктор СП-202/63М
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
1f653063915f40d68212b54f215e814a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-22-007252-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Редуктор СП-202/63М
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування:
22.12.2021 11:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума900 000.00 UAH