-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Тендер Prozorro UA-2017-10-09-001150-c
Завершена
1 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер:
7011f5ff2ec34e70926e00bc518b1edf
Внутрішній номер закупівлі:
1331461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-09-001150-c
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Українська 186, смт. Путила, Путильський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котельбан Юрій Дмитрович 380969404746 cheremoskiy@hotmail.com http://park.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2017 15:55 - 15.10.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2017 15:55 - 25.10.2017 12:00
Аукціон:
26.10.2017 13:26 - 26.10.2017 13:47
Період кваліфікації:
26.10.2017 13:47 - 30.10.2017 16:41
Період завантаження договору:
26.10.2017 13:47 - 15.11.2017 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Прикарпатський земельний центр
Оскарження: 26.10.2017 13:47 - 10.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Контактна особа:
Манакова Мар'яна Ростиславівна +380995450281 terram.if@gmail.com http://terram.com.ua/
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Оскарження: 26.10.2017 13:47 - 10.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
995 271.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 979.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2017 16:41
Документи
8
Скарги
0
ФОП Гасяк Ірина Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2905013365
-
Контактна особа:
Гасяк Ірина Степанівна +380680515451 deniss05@ukr.net
-
Адреса:
78663, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Старі Кути, вул. Косівська, 155
Початкова пропозиція
996 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
234208264f5647b98460986ff8a81811
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-09-001150-c-a1
Постачальник:
ПП Прикарпатський земельний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Контактна особа:
Манакова Мар'яна Ростиславівна +380995450281 terram.if@gmail.com http://terram.com.ua/
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Номер договору:
29
Сума договору:
964 979.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
16.11.2017 10:00
Статус:
Підписаний