-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
964 979.00
UAH без ПДВ
Номер:
234208264f5647b98460986ff8a81811
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-09-001150-c-a1
Постачальник:
ПП Прикарпатський земельний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Контактна особа:
Манакова Мар'яна Ростиславівна +380995450281 terram.if@gmail.com http://terram.com.ua/
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
16.11.2017 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
964 979.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2017