-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-021856-c
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Торги відмінено
609 925.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 049.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 049.63 UAH
Номер:
2a5363110ae14beab78e512be95d4683
Внутрішній номер закупівлі:
13294927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-021856-c
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
609 925.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 049.63 UAH
Період уточнення:
20.12.2021 20:13 - 02.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 20:13 - 12.01.2022 00:00
Аукціон:
12.01.2022 12:17 - 12.01.2022 12:46
Період кваліфікації:
12.01.2022 12:46 - 17.01.2022 16:45
Період завантаження договору:
17.01.2022 16:45 - 06.02.2022 16:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк)
Кількість
2345 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля)
Кількість
8705 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Морква)
Кількість
8798 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Капуста)
Кількість
9828 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лимон)
Кількість
338 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Яблука)
Кількість
1125 кілограм
Період постачання
20.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
caa822af9f844b358e715e0d01e78d8d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Не вказано весь перелік предмету закупівлі
Період оскарження:
28.01.2022 21:36 - 08.02.2022 00:00
Дата опублікування:
28.01.2022 21:36
Дата виконання:
28.01.2022 21:36
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 17.01.2022 16:45 - 28.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 17.01.2022 16:45 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
572 594.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 431.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2022 16:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАЗІСТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Євген Волотін +380956998831 zakupkibazis@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ АК. ТАРЛЕ, будинок 16, корпус 2, квартира 76
Початкова пропозиція
532 156.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
460 461.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 461.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
76
Скарги
0
Контракти
Номер:
c1de04ae1c7e482da74700fd492e1451
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-20-021856-c-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Сума договору:
440 431.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
440 431.92 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації