-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Оголошено тендер
609 925.00
UAH
Номер:
4d6f7302f474493284fcfb9852266b12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-20-026492-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
609 925.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Примітки:
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.12.2021 20:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк)
Кількість
2345 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля)
Кількість
8705 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Морква)
Кількість
8798 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Капуста)
Кількість
9828 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лимон)
Кількість
338 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Яблука)
Кількість
1125 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума609 925.00 UAH