-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Радіостанція КХ , УКХ (Лот №1 -Радіостанція УКХ; Лот №2 - Радіостанція КХ) Код ДК 021:2015 - 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-006430-b
Джерело фінансування – власні кошти. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: згідно п. 2,3 Розділу III Тендерної документації.
Торги не відбулися
956 532.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 684.61 UAH
мін. крок: 0.1% або 684.61 UAH
Номер:
e634d7ccffed481dae34c17a1ce391f8
Внутрішній номер закупівлі:
13280863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-006430-b
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сурдуленко Наталя Валеріївна 380487272761 ntvm5@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
956 532.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.12.2021 14:55 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 14:55 - 02.02.2022 10:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴136 922.50 ЛОТ №1 Радіостанція УКХ
- Лот №2 ₴819 610.00 ЛОТ №2 Радіостанція КХ