-
Відкриті торги
-
КЕП
Радіостанція КХ , УКХ (Лот №1 -Радіостанція УКХ; Лот №2 - Радіостанція КХ) Код ДК 021:2015 - 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Оголошено тендер
1 147 839.00
UAH
Номер:
622e534282dc4a669cd4ea023370e13f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-006852-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 147 839.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіостанція КХ , УКХ (Лот №1 -Радіостанція УКХ; Лот №2 - Радіостанція КХ) Код ДК 021:2015 - 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Примітки:
Зміни №8 до плану ТМРо; Протокол від 07.12.2021 № 2531
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Дата опублікування:
07.12.2021 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума1 147 839.00 UAH