• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Елементи електричних схем

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І ОГОЛОШЕННЯ). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі». Шановні партнери! ДП МА «Бориспіль» є постійним замовником публічних закупівель. Компанія активно співпрацює із електронною системою закупівель ProZorro. ProZorro разом з Командою Підтримки Реформ (RST) та Офісом розвитку МСП (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустили у тестовому режимі онлайн-платформу "ФАКТОРИНГ ХАБ". Наразі ДП МА «Бориспіль» є одним з перших учасників "пілотного" проекту у тестуванні "ФАКТОРИНГ ХАБУ" (далі - платформа) з боку замовників публічних закупівель. Бізнес зможе отримати на платформі пропозиції факторингового фінансування від всіх банків-учасників "пілотного” проекту та обрати найкращу. Платформа пропонує бізнесу послугу швидкого і зручного оформлення заявки на отримання факторингу в електронній формі для участі в публічних закупівлях системи PROZORRO. Основна перевага факторингу перед кредитуванням - відсутність вимоги по заставі, заставою виступає ваша дебіторська заборгованість на замовнику (тобто заборгованість ДП МА «Бориспіль»). На етапі “пілотного” проекту платформа працює безкоштовно для всіх учасників системи. Запрошуємо вашу компанію взяти участь скористатися послугою онлайн платформи та оформити заявку на отримання факторингу. Що потрібно: 1. Зареєструватись та ввести номер тендеру Prozorro на https://ufactoring.com/ 2. Залишити заявку. 3. Отримати пропозиції по факторинговому фінансуванню та обрати найкращу. В разі виникнення питань звернутись за телефоном: 0800330808. Будемо вдячні за ваш відгук та коментарі щодо користування послугою онлайн платформи “ФАКТОРИНГ ХАБ”. З повагою, ДП МА «Бориспіль»!

Завершена

256 875.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 285.00 UAH
Номер: 29cc6e3a00c949c794672841722408d3
Внутрішній номер закупівлі: 13223544
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-17-001340-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Жидких Володимир Іванович 380442817185 v.zhydkykh@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 256 875.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 285.00 UAH
Період уточнення: 17.12.2021 11:02 - 23.12.2021 11:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2021 17:00 - 04.01.2022 12:00
Аукціон: 05.01.2022 12:00 - 05.01.2022 12:41
Період кваліфікації: 05.01.2022 12:41 - 25.01.2022 11:48
Період завантаження договору: 25.01.2022 11:48 - 14.02.2022 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вилка силова
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка силова
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 180 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Кількість 90 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
розетка подвійна
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 115 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
розетка потрійна
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 190 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
вилка кутова
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
вилка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 160 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка розподільча
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 120 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка розподільча
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка розподільча
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
патрон
Код ДК 021:2015: 31223000-5 Лампові патрони
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
патрон
Код ДК 021:2015: 31223000-5 Лампові патрони
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле РНПП-301
Код ДК 021:2015: 31221400-5 Реле змінної напруги
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле РНПП-311М
Код ДК 021:2015: 31221400-5 Реле змінної напруги
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Сутінкове реле SRSD1NO
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле Z-RE230/SS
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка Z-SD230-BS
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Колодка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Колодка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Колодка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Колодка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле напруги ZUBR D40
Код ДК 021:2015: 31221400-5 Реле змінної напруги
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Температурне реле
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 16 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле інтерфейсне SER1-230 ACDC
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка монтажна
Код ДК 021:2015: 31224700-9 Монтажні коробки
Кількість 250 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка розподільча
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка розподільча
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 15 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
подовжувач
Код ДК 021:2015: 31224810-3 Подовжувальні кабелі
Кількість 15 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Реле РМУГ РС4.523.404
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП «БОЯРСЬКІ РЯДИ»

Оскарження: 13.01.2022 15:54 - 18.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 172 437.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 437.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.01.2022 15:54
Документи 8
Скарги 1
ТОВ "ДАНАЯ ХОЛДИНГ"

Оскарження: 18.01.2022 14:24 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 216 581.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.01.2022 14:24
Документи 18
Скарги 0
ТОВ"Союз-Світло Україна"

Оскарження: 18.01.2022 14:27 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 245 156.35 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.01.2022 14:27
Документи 7
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"

Оскарження: 25.01.2022 11:48 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 233 029.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 744.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 11:48
Документи 9
Скарги 1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Комплітех"
Початкова пропозиція 234 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 710.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 75f6bf824f064cf6bea0c0bd5ee5ed5f
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-17-001340-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
Номер договору: 35.1-14/3.6-00037
Сума договору: 278 092.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 231 744.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.02.2022 00:00 - 31.10.2022 00:00
Дата підписання: 09.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
35.1-14_3.6-00037_від_09.02.2022.pdf
p7s
sign.p7s