• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Елементи електричних схем

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І ОГОЛОШЕННЯ). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі». Шановні партнери! ДП МА «Бориспіль» є постійним замовником публічних закупівель. Компанія активно співпрацює із електронною системою закупівель ProZorro. ProZorro разом з Командою Підтримки Реформ (RST) та Офісом розвитку МСП (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустили у тестовому режимі онлайн-платформу "ФАКТОРИНГ ХАБ". Наразі ДП МА «Бориспіль» є одним з перших учасників "пілотного" проекту у тестуванні "ФАКТОРИНГ ХАБУ" (далі - платформа) з боку замовників публічних закупівель. Бізнес зможе отримати на платформі пропозиції факторингового фінансування від всіх банків-учасників "пілотного” проекту та обрати найкращу. Платформа пропонує бізнесу послугу швидкого і зручного оформлення заявки на отримання факторингу в електронній формі для участі в публічних закупівлях системи PROZORRO. Основна перевага факторингу перед кредитуванням - відсутність вимоги по заставі, заставою виступає ваша дебіторська заборгованість на замовнику (тобто заборгованість ДП МА «Бориспіль»). На етапі “пілотного” проекту платформа працює безкоштовно для всіх учасників системи. Запрошуємо вашу компанію взяти участь скористатися послугою онлайн платформи та оформити заявку на отримання факторингу. Що потрібно: 1. Зареєструватись та ввести номер тендеру Prozorro на https://ufactoring.com/ 2. Залишити заявку. 3. Отримати пропозиції по факторинговому фінансуванню та обрати найкращу. В разі виникнення питань звернутись за телефоном: 0800330808. Будемо вдячні за ваш відгук та коментарі щодо користування послугою онлайн платформи “ФАКТОРИНГ ХАБ”. З повагою, ДП МА «Бориспіль»!

Завершена

256 875.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 285.00 UAH
Період оскарження: 17.12.2021 11:02 - 23.12.2021 11:00
Вимога
Відхилено

Скарга на рішення Уповноваженій особи

Номер: f59ad6b1587241a6a990178ea0adc141
Ідентифікатор запиту: UA-2021-12-17-001340-a.c2
Назва: Скарга на рішення Уповноваженій особи
Вимога:
ПП «Боярські ряди» не згодні з рішенням Замовника про визначенням переможцем ТОВ «КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
Пов'язані документи: Учасник
Вирішення: Шановний Учаснику! Інформуємо, що зазначені Учасником ТОВ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ" найменування, технічні характеристики, кількість, одиниці виміру в поданій Технічній пропозиції спрощеної закупівлі від 03.01.2022 №1 повністю відповідають вимогам, встановленим РОЗДІЛОМ І ЧАСТИНИ І ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі від 23.12.2021 № 52.1-02-465 (Редакція 02) (надалі – ОГОЛОШЕННЯ). Крім того, повідомляємо, що Учасник ТОВ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ" своєю Технічною пропозицією спрощеної закупівлі від 03.01.2022 №1, підтвердив зобов’язання укласти договір про закупівлю відповідно до проекту договору, який був оприлюднений у складі ОГОЛОШЕННЯ. Відповідно такий договір про закупівлю укладається згідно з вимогами статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон). Частиною 4 статті 41 Закону передбачено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця спрощеної закупівлі. Проектом договору про закупівлі, що є невід’ємною частиною ОГОЛОШЕННЯ передбачено наступні умови: «1.1 Постачальник зобов’язується поставити Замовникові товар, зазначений в п. 1.2 та відповідно до коду за Єдиним закупівельним словником зазначеним в п. 1.3 Договору та відповідно до Специфікації, що наведена в Додатку №1 до Договору (далі – Специфікація Договору). Кількість, технічні характеристики та ціну товару зазначено в Специфікації Договору. 2.7 Вхідний контроль Товару за якістю здійснюється згідно Пам’ятки керівникам структурних підрозділів ДП МА «Бориспіль» та стороннім організаціям, що працюють з ДП МА «Бориспіль» (порядок контролю якості товарів), яка наведена в Додатку №2 до Договору. 8.1 У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором». Тобто, у разі укладання сторонами договору про закупівлю, Учасник ТОВ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ" бере на себе зобов’язання поставити Замовникові Товар відповідно до його умов та у разі не виконання або неналежного виконання своїх зобов’язань несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Залишено без розгляду

ПП «Боярські ряди» не згодні з рішенням Замовника про відхилення нашої пропозиції

Номер: addf96ffe4e74256a1fb4f84f5e17041
Ідентифікатор запиту: UA-2021-12-17-001340-a.a1
Назва: ПП «Боярські ряди» не згодні з рішенням Замовника про відхилення нашої пропозиції
Вимога:
Просимо відмінити рішення щодо дискваліфікації ПП «Боярські ряди» , яке прийняте на підставі розгляду Уповноваженою особою пропозиції спрощеної закупівлі (Протокол розгляду №15-01/2-48 від 13.01.22 р.) та визнати ПП «Боярські ряди» переможцем спрощеної процедури закупівлі «Елементи електричних схем» Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-17-001340-a, пропозиція якого відповідає вимогам Замовника.
Пов'язані документи: Учасник
Вирішення: Шановний Учаснику! Стосовно позицій 10,11 Специфікації: Відповідно до ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі №52.1-02-465 від 23.12.2021 (Редакція 02) (Далі – ОГОЛОШЕННЯ) по позиціях 10, 11 Специфікації Замовником зазначений стандартний (загальноприйнятий) тип вилки «СЕЕ 7/17», це означає, що вилка повинна мати 2 контакти (два штиря), проте згідно поданої Учасником ТЕХНІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІЛІ від 02.01.2022 № 2 по позиціях 10, 11 зазначено «Вилка: кутова», «Вилка: пряма», тобто Учасником зазначені особливості виконання корпусу вилки, а не самої вилки, що не підтверджує вимогу щодо вилки встановлену Замовником. Так як технічні та інші характеристики запропонованого Товару повинні в повному обсязі підтверджувати відповідність Товару вимогам Замовника, що визначені в РОЗДІЛІ І ЧАСТИНИ І ОГОЛОШЕННЯ, ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ Учасника ПП «Боярські ряди» від 02.01.2022 № 2 не відповідає вимогам ОГОЛОШЕННЯ. Стосовно позиції 27 Специфікації: Згідно ОГОЛОШЕННЯ у місцях, де Учасникам потрібно було зазначити конкретний параметр (цифру) в межах вказаного Замовником діапазону міститься вираз «в діапазоні*», у інших випадках відхилення від конкретних показників не допускалося згідно ОГОЛОШЕННЯ. Учасником по позиції 27 зазначена «Частота 50Гц», що не відповідає вимогам ОГОЛОШЕННЯ – вимагалось «Частота 48-52 Гц».
Статус вимоги: Не задоволено
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду: 18.01.2022 14:17