-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2021-12-15-009763-b
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
e149df8dfbbc4121b6636e6f6a1205f6
Внутрішній номер закупівлі:
13169728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-15-009763-b
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошніченко Оксана Петрівна 380444898775 tender.dpr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2021 18:26 - 21.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2021 18:26 - 31.12.2021 00:00
Аукціон:
31.12.2021 12:05 - 31.12.2021 12:35
Період кваліфікації:
31.12.2021 12:35 - 10.01.2022 12:04
Період завантаження договору:
10.01.2022 12:04 - 30.01.2022 12:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
Оскарження: 05.01.2022 16:47 - 16.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3364605917
-
Контактна особа:
Олександр Ігорович +38680721721 fop.kachalo@ukr.net
-
Адреса:
04213, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 61, квартира 28
Оскарження: 05.01.2022 16:47 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
226 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
214 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2022 16:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Гриб Тарас Володимирович
Оскарження: 05.01.2022 17:35 - 16.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2786312256
-
Контактна особа:
Гриб Тарас Володимирович 380662966463 sakirko@ukr.net
-
Адреса:
81126, Україна, Київська область, Буча, вул. Лесі Українки, 5
Оскарження: 05.01.2022 17:35 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
269 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2022 17:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю " УКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ПАРТНЕР"
Оскарження: 10.01.2022 12:04 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39551816
-
Контактна особа:
Іванова Ірина Валентинівна 380732137183 tender@usp.partners
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, Промислова буд.4/7,офіс 8
Оскарження: 10.01.2022 12:04 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
248 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2022 12:04
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
bcee8dd65f4e47ff8441c193418c109e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-15-009763-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " УКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ПАРТНЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39551816
-
Контактна особа:
Іванова Ірина Валентинівна 380732137183 tender@usp.partners
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, Промислова буд.4/7,офіс 8
Номер договору:
04/2022
Сума договору:
248 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 041.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень): 248 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
21.01.2022 17:00
Статус:
Виконаний