-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
248 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
bcee8dd65f4e47ff8441c193418c109e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-15-009763-b-a1
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Контактна особа:
Мірошніченко Оксана Петрівна 380444898775 tender.dpr@gmail.com
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " УКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ПАРТНЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39551816
-
Контактна особа:
Іванова Ірина Валентинівна 380732137183 tender@usp.partners
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, Промислова буд.4/7,офіс 8
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень): 248 450.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
04/2022
Дата підписання:
21.01.2022 17:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
248 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 408.33 UAH)
Оплачено:
167 006.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 834.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022