-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Закупіля електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2021-12-15-009468-b
Закупівля без вартості РОЗПОДІЛУ електричної енергії
Торги не відбулися
1 242 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 24 840.00 UAH
мін. крок: 2% або 24 840.00 UAH
Номер:
15139657cb794852a6dcec252fe03184
Внутрішній номер закупівлі:
13168730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-15-009468-b
Замовник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черницький Олександр Олександрович 380444831564, 380934815826 vdaberezniaka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 242 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 840.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2021 17:44 - 24.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2021 17:44 - 03.01.2022 00:00
Аукціон:
з 04.01.2022 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
270000 Кіловат-година
Період постачання
04.01.2022 - 31.12.2022