-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупіля електричної енергії
Оголошено тендер
1 242 000.00
UAH
Номер:
26887da9c7fc49e8b609bf7bfc3e87d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-15-025401-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 242 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупіля електричної енергії
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2021 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 242 000.00 UAH