-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання (Обладнання для мийки контейнерів)»
Тендер Prozorro UA-2017-09-28-001844-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
Номер:
27680ca460284c3c982e2c2c8b687e4b
Внутрішній номер закупівлі:
1315764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-28-001844-a
Замовник:
КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33745659
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Кудрявська, 23, місто Київ, Київська область, Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дацюк Тетяна Леонідівна +380445319677 tender@kks.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2017 18:25 - 06.10.2017 09:30
Період прийому пропозицій:
28.09.2017 18:25 - 16.10.2017 09:30
Аукціон:
17.10.2017 13:38 - 17.10.2017 13:59
Період кваліфікації:
17.10.2017 13:59 - 24.10.2017 15:35
Період завантаження договору:
17.10.2017 13:59 - 06.11.2017 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання (Обладнання для мийки контейнерів)»
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 17.10.2017 13:59 - 03.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433104104
-
Контактна особа:
Александр Маслов +380962805915 aleksandrmaslov.kr@gmail.com
-
Адреса:
50089, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ АДМІРАЛА ГОЛОВКА, будинок 54, квартира 8
Оскарження: 17.10.2017 13:59 - 03.11.2017 23:00
Початкова пропозиція
1 157 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 157 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2017 15:35
Документи
6
Скарги
0
ФОП "ТЕРЕЩУК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1878508627
-
Контактна особа:
Лариса Терещук +380988821141 overbickij86@gmail.com
-
Адреса:
50089, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ МАРШАКА, будинок 4, квартира 41
Початкова пропозиція
1 190 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
0203c13a3c99417488b6df2a656118cc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-28-001844-a-a1
Постачальник:
ФОП "МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433104104
-
Контактна особа:
Александр Маслов +380962805915 aleksandrmaslov.kr@gmail.com
-
Адреса:
50089, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ АДМІРАЛА ГОЛОВКА, будинок 54, квартира 8
Номер договору:
1844
Сума договору:
1 157 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
09.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний