-
Відкриті торги
-
КЕП
«Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання (Обладнання для мийки контейнерів)»
1 157 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0203c13a3c99417488b6df2a656118cc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-28-001844-a-a1
Постачальник:
ФОП "МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433104104
-
Контактна особа:
Александр Маслов +380962805915 aleksandrmaslov.kr@gmail.com
-
Адреса:
50089, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ АДМІРАЛА ГОЛОВКА, будинок 54, квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1844
Дата підписання:
09.11.2017 00:00
Період дії договору:
09.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
1 157 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 157 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання (Обладнання для мийки контейнерів)»
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017