-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-006089-b
Закупівля проводиться на 2022 рік
Торги відмінено
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Номер:
03b7cfc76dfe4966bbe459ca851a245a
Внутрішній номер закупівлі:
13119089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-14-006089-b
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2021 15:12 - 20.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2021 15:12 - 30.12.2021 15:17
Аукціон:
31.12.2021 14:02 - 31.12.2021 14:43
Період кваліфікації:
31.12.2021 14:43 - 02.03.2022 11:43
Період завантаження договору:
02.03.2022 11:43 - 22.03.2022 11:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
6b5370efa32847d196e570e15e15b34f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність потреби в закупівлі
Період оскарження:
28.12.2022 10:27 - 08.01.2023 00:00
Дата опублікування:
28.12.2022 10:27
Дата виконання:
08.01.2023 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
Оскарження: 26.01.2022 13:23 - 06.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Оскарження: 26.01.2022 13:23 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0
ТОВ "АРРАКАСТА"
Оскарження: 26.01.2022 13:51 - 06.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42853693
-
Контактна особа:
Олександра Єгорова +380503027799 alexandra.egorova@np.kiev.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2Г, офіс 3
Оскарження: 26.01.2022 13:51 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.01.2022 13:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФОП "ДУБОВОЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 26.01.2022 14:54 - 06.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135116655
-
Контактна особа:
Антон Дубовой +380509340003 impulse-aukro@ukr.net
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, будинок 13
Оскарження: 26.01.2022 14:54 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
161 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
Оскарження: 22.02.2022 17:29 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Оскарження: 22.02.2022 17:29 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАБЛІК СЕКТОР"
Оскарження: 02.03.2022 11:43 - 13.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205105
-
Контактна особа:
Коненкова Олександра Євгенівна 380504703508 tender@public-sector.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Лобановського Валерія, будинок 50
Оскарження: 02.03.2022 11:43 - 13.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
163 195.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 195.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2022 11:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
Контракти
Номер:
179591604f0e4f048a55af7b90189738
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-14-006089-b-c4
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАБЛІК СЕКТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205105
-
Контактна особа:
Коненкова Олександра Євгенівна 380504703508 tender@public-sector.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Лобановського Валерія, будинок 50
Сума договору:
163 195.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
163 195.20 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації