• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: d0cc3bab667f4490b57ae3edcd344de8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-14-014371-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.12.2021 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 000.00 UAH