• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Торги не відбулися

262 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 620.80 UAH
Номер: e99118448089470aa305e15aade7394c
Внутрішній номер закупівлі: 13090567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-13-019212-c   
Замовник: Ходорівська міська рада
Контактна особа: Гіжецька Іванна Олексіївна +380975479620 chodoriw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 262 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 620.80 UAH
Період уточнення: 13.12.2021 18:05 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2021 18:05 - 29.12.2021 09:00
Аукціон: з 30.12.2021 13:08
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 50400 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 81750, Україна, Львівська область, м. Ходорів, - На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
Початкова пропозиція 262 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 080.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 77
Скарги 0