-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
262 080.00
UAH
Номер:
3b32e95eacb442759b69669a32e14527
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-13-002650-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ходорівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269449
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Грушевського,38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ходорівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269449
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Грушевського,38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
262 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.12.2021 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума262 080.00 UAH