-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-003436-c
Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Торги не відбулися
749 265.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 746.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 746.33 UAH
Номер:
4985de1b0ecc4b09990fa9eacefc915b
Внутрішній номер закупівлі:
13064165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-003436-c
Замовник:
ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
749 265.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 746.33 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 10:27 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 10:27 - 29.12.2021 09:00
Аукціон:
з 30.12.2021 13:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
149853 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
На карті