-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
749 265.00
UAH
Номер:
f0b709cbec0a4d548e6b977443c42c62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-13-003939-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
749 265.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.12.2021 10:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
149853 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума749 265.00 UAH