-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (паливні пелети з лузги соняшника) за кодом CPV за ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2021-12-10-006278-c
поставка товару, категорія замовника - юридичні особи які забезпечують потреби держави або територіальної громади.Технічні, кількісні, якісні характеристики предмета закупівлі у додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
1 625 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 48 750.00 UAH
мін. крок: 3% або 48 750.00 UAH
Номер:
c433e6d5981f442d8a0a6248f83eec63
Внутрішній номер закупівлі:
13030031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-10-006278-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Муригіна +380682625770 osvitan-zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 625 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
48 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
32 500.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2021 11:29 - 25.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2021 11:29 - 04.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 14:14 - 04.01.2022 14:37
Період кваліфікації:
04.01.2022 14:37 - 10.01.2022 12:30
Період завантаження договору:
10.01.2022 12:30 - 30.01.2022 12:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки оплати проводяться Покупцем по факту надходження бюджетних коштів у безготівковій формі шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника після підписання накладної, та виставленого рахунку протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливні пелети з лузги соняшника
Кількість
250 тонни
Період постачання
01.01.2022 - 30.04.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КИЛИМНЮК ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 06.01.2022 12:26 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2798414332
-
Контактна особа:
Павло Килимнюк +380990227630 pavel.kilimnyuk130876@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ Л.РАТУШНОЇ, будинок 26, квартира 29
Оскарження: 06.01.2022 12:26 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 622 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 622 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.01.2022 12:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ФОП "МЕРЗЛІКІН МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 10.01.2022 12:30 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2053300913
-
Контактна особа:
Миколай Михайлович +380952082994, +380504017090 merzlikina2608@gmail.com
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, Красноградський район, місто Красноград, 3-Й МІКРОРАЙОН, будинок 9 А, квартира 7
Оскарження: 10.01.2022 12:30 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 623 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 623 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2022 12:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
25ce740d613245cfb39dcf2d8fa9c91a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-006278-c-c1
Постачальник:
ФОП "МЕРЗЛІКІН МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2053300913
-
Контактна особа:
Миколай Михайлович +380952082994, +380504017090 merzlikina2608@gmail.com
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, Красноградський район, місто Красноград, 3-Й МІКРОРАЙОН, будинок 9 А, квартира 7
Номер договору:
24-t
Сума договору:
1 623 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
24.01.2022 22:39
Статус:
Виконаний