-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (паливні пелети з лузги соняшника) за кодом CPV за ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
1 623 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
25ce740d613245cfb39dcf2d8fa9c91a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-006278-c-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Контактна особа:
Ганна Муригіна +380682625770 osvitan-zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "МЕРЗЛІКІН МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2053300913
-
Контактна особа:
Миколай Михайлович +380952082994, +380504017090 merzlikina2608@gmail.com
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, Красноградський район, місто Красноград, 3-Й МІКРОРАЙОН, будинок 9 А, квартира 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору:
24-t
Дата підписання:
24.01.2022 22:39
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 623 750.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 623 750.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливні пелети з лузги соняшника
Кількість
250 тонни
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
66930ddb29d247309f563289258793fd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.04.2022 12:55
Статус:
Опубліковано