-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Предмети кімнатної обстановки
Тендер Prozorro UA-2017-10-03-001343-b
Всі питання до закупівлі через електронну систему закупівель
Завершена
377 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 332.50 UAH
мін. крок: 3% або 11 332.50 UAH
Номер:
c46e0a1b4df84e82ac228feb454cb4b3
Внутрішній номер закупівлі:
1302628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-03-001343-b
Замовник:
Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
23597399
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, Білицьке, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Владиженська +30662204054 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
377 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 332.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 332.50 UAH
Період уточнення:
03.10.2017 13:38 - 08.10.2017 17:30
Період прийому пропозицій:
03.10.2017 13:38 - 18.10.2017 17:30
Аукціон:
19.10.2017 15:03 - 19.10.2017 15:24
Період кваліфікації:
19.10.2017 15:24 - 24.10.2017 08:54
Період завантаження договору:
19.10.2017 15:24 - 08.11.2017 15:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
клейонка (для побутових потреб на нетканій основі, покриття полівініхлорид,водостійка,нетоксична,еластична,відсутність липкості,стійка до впливу побутової хімії та бруду,відсутність сторонньго запаху,столова.
Кількість
400 метри
Період постачання
до 31.12.2017
матрац,ліжко,шафа,тумбочки
Кількість
170 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТУКТАГУЛОВА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА
Оскарження: 19.10.2017 15:24 - 03.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009111245
-
Контактна особа:
Туктагулова Любов Василівна +380509833589 tuk1955@ukr.net
-
Адреса:
85483, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, НОВОГРОДІВКА, ВУЛ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ Д. 38 КВ. 1
Оскарження: 19.10.2017 15:24 - 03.11.2017 23:00
Початкова пропозиція
376 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2017 08:54
Документи
47
Скарги
0
ФОП ТИХОМИРОВА ІННА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2989803409
-
Контактна особа:
Тихомирова Інна Вікторівна +380509464321 tihomi@ukr.net
-
Адреса:
84306, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, КРАМАТОРСЬК, ВУЛ АКАДЕМІЧНА Д. 12 КВ. 137
Початкова пропозиція
377 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
76c0e84990fd4416a8ff9b4302759006
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-03-001343-b-a1
Постачальник:
ФОП ТУКТАГУЛОВА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009111245
-
Контактна особа:
Туктагулова Любов Василівна +380509833589 tuk1955@ukr.net
-
Адреса:
85483, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, НОВОГРОДІВКА, ВУЛ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ Д. 38 КВ. 1
Номер договору:
73
Сума договору:
376 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
08.11.2017 14:00
Статус:
Підписаний