-
Відкриті торги
-
КЕП
Предмети кімнатної обстановки
376 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
76c0e84990fd4416a8ff9b4302759006
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-03-001343-b-a1
Постачальник:
ФОП ТУКТАГУЛОВА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009111245
-
Контактна особа:
Туктагулова Любов Василівна +380509833589 tuk1955@ukr.net
-
Адреса:
85483, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, НОВОГРОДІВКА, ВУЛ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ Д. 38 КВ. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Номер договору:
73
Дата підписання:
08.11.2017 14:00
Період дії договору:
08.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
376 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 376 680.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
клейонка (для побутових потреб на нетканій основі, покриття полівініхлорид,водостійка,нетоксична,еластична,відсутність липкості,стійка до впливу побутової хімії та бруду,відсутність сторонньго запаху,столова.
Кількість
400 метри
Період постачання
до 31.12.2017
матрац,ліжко,шафа,тумбочки
Кількість
170 штуки
Період постачання
до 31.12.2017