-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні))
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-009144-a
Завершена
268 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 340.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 340.50 UAH
Номер:
a5d34dc890e04464bc1bcd0f40feda9e
Внутрішній номер закупівлі:
13016484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-009144-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Тірошко Дмитро Юрійович +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
268 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 340.50 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 18:44 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 18:44 - 25.12.2021 18:49
Аукціон:
28.12.2021 15:56 - 28.12.2021 16:19
Період кваліфікації:
28.12.2021 16:19 - 30.12.2021 16:16
Період завантаження договору:
30.12.2021 16:16 - 19.01.2022 16:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Замовником за надані Послуг здійснюється на підставі узгоджених Сторонами даного договору кошторисів за фактом наданих послуг у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, згідно з рахунком-фактурою протягом 10 банківських днів після підписання акту прийняття послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
26400, Україна, Кіровоградська область, Згідно Додатку 1, до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Спірідонов Едуард Борисович"
Оскарження: 30.12.2021 16:16 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул.Качинського Леха, будинок 23, квартира 1
Оскарження: 30.12.2021 16:16 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
253 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2021 16:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
79
Скарги
0
ТОВ "БЕРКУТ-2012"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38373861
-
Контактна особа:
Микола Нестеренко +380674101790 nesterenkonu@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир,, ВУЛ. ВОКЗАЛЬНА, будинок 8, квартира 87
Початкова пропозиція
267 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae49d24378fa451784a2fc30a4165ea4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-009144-a-c1
Постачальник:
ФОП "Спірідонов Едуард Борисович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул.Качинського Леха, будинок 23, квартира 1
Номер договору:
7
Сума договору:
227 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
11.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний