• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні))

227 040.00 UAH без ПДВ
Номер: ae49d24378fa451784a2fc30a4165ea4
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-09-009144-a-c1
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
Постачальник: ФОП "Спірідонов Едуард Борисович"
Класифікатор ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Номер договору: 7
Дата підписання: 11.01.2022 00:00
Період дії договору: 11.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 227 040.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 227 040.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Код ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 26400, Україна, Кіровоградська область, Згідно Додатку 1, до тендерної документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 6b60f4aac31c4386852a19d87656e241
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.11.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова _1 від 15.11.2022.pdf