-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги фізичної охорони об'єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпечечнням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-013572-c
КПК0210150
Торги не відбулися
317 116.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
Номер:
7395adff48234a90a1332d6d80fb8ad6
Внутрішній номер закупівлі:
13005270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-013572-c
Замовник:
Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052086
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, Бульвар Свободи, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Седченко +380999429495, +380565260743 s.inna.olex@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
317 116.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 585.58 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 15:07 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 15:07 - 25.12.2021 14:59
Аукціон:
з 28.12.2021 14:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП КІРАСА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33264976
-
Контактна особа:
Шелковський Дмитро Миколайович +380675690131 kirasa.kirasa@bk.ru
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Шостаковича, 12
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0