-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги фізичної охорони об'єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпечечнням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-013572-c
КПК0210150
Торги не відбулися
317 116.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
Період оскарження:
09.12.2021 15:07 - 21.12.2021 00:00
Нічого не знайдено.