-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-004771-a
Торги відмінено
4 269 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 346.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 346.50 UAH
Номер:
17d3310cf7634f22805058484297f2f0
Внутрішній номер закупівлі:
13001041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-004771-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул.Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вакулович Олексій Олексійович +380675811345 zaktax@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 269 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 346.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
128 079.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 13:54 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 13:54 - 25.12.2021 13:59
Аукціон:
28.12.2021 15:29 - 28.12.2021 15:52
Період кваліфікації:
з 28.12.2021 15:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
На карті
Інформація про скасування
Номер:
a8b37a278bdf4e0a846d576d6a1801a1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно пункту 2 частини 1 статті 32 Закону Замовник відміняє тендер у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель: оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій статті 10 Закону, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг – 133 тисячам євро.
Період оскарження:
28.12.2021 16:16 - 08.01.2022 00:00
Дата опублікування:
28.12.2021 16:16
Дата виконання:
28.12.2021 16:16
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛОЛІТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31266772
-
Контактна особа:
Романа Богдан +380505855496 chista.oselya.uzh@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ДМ.ДОНСЬКОГО, будинок 4
Початкова пропозиція
3 436 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 738 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Початкова пропозиція
3 399 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 297 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0