-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Оголошено тендер
4 269 300.00
UAH
Номер:
35f838a6861f45a38e451f68ed630046
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-30-004438-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул.Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул.Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 269 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Примітки:
№ 26525/7/99-00-10-04-02-07 від 29.11.2021
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.11.2021 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 269 300.00 UAH