-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-09-28-001606-c
Завершена
276 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 760.00 UAH
Номер:
c1024c1af4314d2ab26b1ce28d94a4e5
Внутрішній номер закупівлі:
1299941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-28-001606-c
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
276 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 760.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2017 19:03 - 03.10.2017 19:35
Період прийому пропозицій:
28.09.2017 19:03 - 13.10.2017 19:35
Аукціон:
17.10.2017 15:51 - 17.10.2017 16:12
Період кваліфікації:
17.10.2017 16:12 - 20.10.2017 09:09
Період завантаження договору:
17.10.2017 16:12 - 06.11.2017 16:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
35 тонни
Період постачання
до 30.11.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
22 тонни
Період постачання
до 30.11.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
15 тонни
Період постачання
до 30.11.2017
Місце постачання
17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, привокзальна площа, 1 (дільниця оброблення пошти)
На карті
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
23 тонни
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОТІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 17.10.2017 16:12 - 30.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2968122971
-
Контактна особа:
Олександр Котін +380636184303 buhg-tanya@vpkservice.com.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 18, квартира 37
Оскарження: 17.10.2017 16:12 - 30.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
275 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2017 09:09
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ВПК-Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24558623
-
Контактна особа:
Сергей Кукулевский +380636184303 kukulevskiy@vpkservice.com.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 119-А, секція 4, МАГАЗИН 2
Початкова пропозиція
275 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
56aa0505f77a4a92b1c2977fb754572a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-28-001606-c-a1
Постачальник:
ФОП "КОТІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2968122971
-
Контактна особа:
Олександр Котін +380636184303 buhg-tanya@vpkservice.com.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 18, квартира 37
Номер договору:
21-728
Сума договору:
275 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.11.2017 15:00
Статус:
Підписаний