• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)

275 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 56aa0505f77a4a92b1c2977fb754572a
Ідентифікатор договору: UA-2017-09-28-001606-c-a1
Постачальник: ФОП "КОТІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 21-728
Дата підписання: 07.11.2017 15:00
Період дії договору: 07.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 275 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 275 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 35 тонни
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 14034, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.1 Травня, 179 На карті
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 22 тонни
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Заньковецької, 4 На карті
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 15 тонни
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, привокзальна площа, 1 (дільниця оброблення пошти) На карті
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 23 тонни
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 15300, Україна, Чернігівська область, м.Корюківка, вул.Шевченка, 72 На карті