-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-013221-c
електрична енергія з урахуванням розподілу та передачею на січень-грудень 2022 року
Торги не відбулися
273 198.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 393.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 393.31 UAH
Номер:
41c05966763d4a36930c7a6c5153f642
Внутрішній номер закупівлі:
12935676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-013221-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 198.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 393.31 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 15:28 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2021 15:28 - 23.12.2021 09:00
Аукціон:
з 24.12.2021 15:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
49400 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49050, м. Дніпро, вул.Ярославська, 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
242 554.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 554.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
115
Скарги
0