• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

273 198.00 UAH
Номер: a24205f491f34a28b4dd6114884309e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-07-009494-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Очікувана вартість: 273 198.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: з урахуванням розподілу та передачею
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 07.12.2021 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 49400 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума273 198.00 UAH