-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-004697-a
Завершена
1 012 451.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 062.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 062.26 UAH
Номер:
7fae96833491434ab035fc24e9896813
Внутрішній номер закупівлі:
12931005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-004697-a
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Микола Володимирович +380615327741 DUSSH92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 012 451.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 062.26 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 14:05 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2021 14:05 - 23.12.2021 08:00
Аукціон:
24.12.2021 15:22 - 24.12.2021 15:45
Період кваліфікації:
24.12.2021 15:45 - 24.12.2021 16:16
Період завантаження договору:
24.12.2021 16:16 - 13.01.2022 16:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання акту про надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Оскарження: 24.12.2021 16:16 - 04.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 tepltan@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Оскарження: 24.12.2021 16:16 - 04.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 012 451.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 012 451.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 16:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "АРЕНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40436218
-
Контактна особа:
Наталія Черенова +380661888840 exporttandem@gmail.com
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ МОРСЬКА, будинок 17/56
Початкова пропозиція
1 012 451.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 012 451.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
9900cedf81094777b97cb9e38be44075
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-004697-a-b1
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 tepltan@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Номер договору:
04/01-22
Сума договору:
387 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
323 331.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 30.04.2022 23:59
Дата підписання:
04.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний